Pracownik magazynowo – produkcyjny

REGION: CAŁA POLSKA

Importer i Dystrybutor mas uszczelniających oraz hydroizolacji poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik magazynowo - produkcyjny

rejon: cała Polska (m/k)

Obowiązki

  • Obsługa magazynu, przyjmowanie składowanie i wydawanie towaru, przygotowanie przesyłek
  • Zapewnienie porządku w magazynie, dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów
  • Prowadzenie ewidencji stanów i ruchów magazynowych
  • Prace związane z konfekcją towarów (przycinanie, rozlewanie, pakowanie)
  • Utrzymanie magazynu w należytym porządku i stanie ( sprzątanie, ogrzewanie, odśnieżanie, prace porządkowo konserwatorskie, itp.)
  • Obsługa maszyn takich jak piła rolkowa, wózek widłowy, frezarko-kopiarka, zagniatarka itp.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Stan zdrowia wskazujący do pracy na wysokości
  • Brak nałogów
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Solidność w wykonywanych pracach
  • Kultura osobista
  • Umiejętność współpracy z zespołem
  • Prawo jazdy kat B, uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym
  • Doświadczenie montersko-produkcyjne dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Dobre zarobki uzależnione od umiejętności i kwalifikacji,
  • Ciągłość pracy – długoterminowa współpraca,
  • Odzież roboczą, niezbędne narzędzia,
  • Pracę w pewnej, solidnej firmie, cieszącej się bardzo dobrą opinią,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Przyuczenie do prac montażowych, szkolenia, rozwój umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

This site is registered on wpml.org as a development site.