O firmie

Siedziba Proventuss Polska Sp z o.o.
­
Siedziba Proventuss Polska Sp z o.o.
Siedziba Spółki | Biurowiec Flanders Business Park B | Warszawa

Proventuss Polska Sp z o.o. jest częścią grupy dystrybucyjnej działającej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, oddział w Polsce swoją działalność rozpoczął w roku 2006. Od tego też czasu systematycznie rozszerzamy ofertę tak by zapewnić naszym klientom nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w zakresie:

    • szklenia strukturalnego i uszczelniania fasada
    • produkcji szyb zespolonych
    • produkcji i montażu stolarki okienno-drzwiowej
    • konstrukcji z mocowaniem punktowym szkła
    • hydroizolacji i dylatacji

i wszędzie tam gdzie wymagane jest trwałe i niezawodne uszczelnienie.

Początki naszej ścisłej współpracy ze światowym koncernem, zarazem pionierem i absolutnym liderem na świecie w dziedzinie chemii silikonowej firmą Dow Corning sięgają lat dziewięćdziesiątych czyli dotyczą samego początku wdrażania technologii szklenia strukturalnego na rynku polskim. W roku 2008 Proventuss Polska jako pierwszy Dystrybutor Techniczny Dow Corning w Europie otrzymał Certyfikat Quality Bond Technical Distributor, świadczący o najwyższym poziomie obsługi w zakresie szklenia strukturalnego i uszczelniania fasad.

Potencjał grupy Proventuss to przede wszystkim bogate doświadczenie, doskonała organizacja i wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi. Ścisła współpracy pomiędzy poszczególnymi oddziałami Proventuss, tym samym wymiana bieżących informacji i doświadczeń z różnych regionów Europy daje nam znaczącą przewagę nad konkurencją.

CEL

Główny nasz cel to profesjonalna obsługa klienta zarówno w zakresie dostaw najwyższej jakości produktów a także kompleksowego wsparcia technicznego w zakresie stosowania i aplikacji oferowanych przez nas materiałów.

MISJA

Doskonale sprawdzamy się przy realizacji wymagających inwestycji zarówno na etapie poszukiwania optymalnych rozwiązań projektowych aż po sprostanie wysoko postawionym wymogom logistycznym. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie coraz to nowych, bardziej efektywnych rozwiązań zarówno w przypadku oferty produktowej jak i zapewnianiu kompleksowego wsparcia w zakresie stosowanych technologii. Towarzyszący nam ciągły proces doskonalenia przynosi przez to wymierne korzyści naszym klientom.

WIZJA

Pragniemy poprzez innowacyjność i nowatorskie rozwiązania, zapewnić naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań kojarzonych z najwyższą jakością przy jednoczesnym zagwarantowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa i w poszanowaniu ekologii.

Zapraszamy do współpracy, oferujemy pomoc i doradztwo techniczne!!!

pdf-icoOgólne Warunki Sprzedaży i Dostaw OWS (PL)